Delfin-CDR

Z miłości do muzyki.

Delfin-CDR

Jak najkorzystniej wypromować swoją firmę? Jakie są nowatorskie rozwiązania na najbardziej niezawodną promocję?

Każdy z nas jako jeszcze małe dziecko miało większą lub mniejszą chęć myślenia o przyszłości. Z pewnością nie chodziło o życie, gdyż o to musieli martwić się rodzice. Typowe dziecięce myślenie o przyszłości, to najzwyczajniej fascynacja filmami science ficton, w których są roboty, są statki kosmiczne, w jakich ukazany jest świat za kilka lat. W tych filmach z pewnością były drony, czyli małe urządzenia, jakie latają nam nad głowami i na przykład nas filmują.

3dr iris

Autor: Becky Stern
Źródło: http://www.flickr.com

Z tych rozwiązań jest w stanie korzystać każdy z nas, a faktycznie już korzysta branża filmowa. Ponieważ do tej pory ujęcia filmowe mogliśmy tylko robić przy zastosowaniu drogich helikopterów, to ich wynajmowanie było naprawdę bardzo drogie. Jedynie nieliczne, duże przedsiębiorstwa było stać, ażeby je wynająć. Nie mówiąc już o osobach prywatnych. W dzisiejszych czasach na szczęście się to odmieniło. Koszt nagrania klipów z powietrza jest faktycznie mniejszy, więc dzięki zastosowaniu nowoczesnych dronów można na przykład pokazać swoją firmę z idealnej perspektywy.

Zwłaszcza, że do tych działań wykorzystywane są coraz bardziej nowoczesne sprzęty, jak dron DJI Inspire one. Zresztą w tej dziedzinie odnajdziemy wiele innych, interesujących modeli, kolejnym przykładem jest bez wątpienia dron 3DR Iris +. Filmowanie z powietrza to idealny sposób na reklamę na przykład dla firm logistycznych. Spójrzmy na taką sytuację, że poza standardowymi zdjęciami kierowców czy aut, jesteśmy w stanie wykonać parę ciekawych ujęć z powietrza. Niczym w ciekawym filmie widzimy z góry auta pokonujące kolejne kilometry. Ponadto można prezentować duże magazyny lub zakłady. Normalnymi metodami ciężko by było oddać ich wielkość. Szczegóły w temacie wirnikowca: zobacz specyfikację.

DJI Phantom 3 Profesional

Autor: Compudemano
Źródło: http://www.flickr.com

Takie filmowanie to więc świetny sposób, ażeby wyprzedzić konkurencję i zaprezentować się bardziej profesjonalnie. Być może za kilka lat to będzie standard, więc każde przedsiębiorstwo już będzie z tego korzystać, pomimo to powinniśmy zawsze być trochę bardziej nowocześni, by prezentować się jako firma nowoczesna, jakiej klasę widać na każdym kroku. To z pewnością zaprocentuje lepszymi wynikami w przyszłości, co przełoży się na większe pieniądze i lepsze perspektywy. To najistotniejsze dla każdej firmy.

Lokalizacja

ul. Brzeska
21-500 Biała Podlaska