Delfin-CDR

Z miłości do muzyki.

Delfin-CDR

Imprezy integracyjne w firmach i nie jedynie – czyli, jak zapełnić sobie czas dobrą zabawą razem ze swoją całą rodziną

Zazwyczaj słysząc słowa „impreza firmowa” widzimy stadka pracowników biurowych, którzy to bawią się lepiej albo gorzej w swoim własnym gronie na jakiejś dyskotece albo przyjęciu. Tymczasem te konkretne imprezy można również przezwać odrobinę inaczej i w ogóle nie muszą one obejmować jedynie pracowników ściśniętych w niedużych przestrzeniach.

opona samochodowa

Autor: William Huggins
Źródło: http://www.flickr.com
O czym dokładnie mowa? Co oczywiste o imprezach integracyjnych!
Jak to się bardzo często okazuje stworzenie przyjaznej atmosfery w miejscu pracy w ogóle nie bywa taką łatwą sprawą. ludzie często oceniają innych jeszcze zanim ich w ogóle poznają, często bywa też, że za wejściem pracownika do wnętrza przedsiębiorstwa „ciągnie się smród” co sprawia, że na jego temat od razu tworzą się różne plotki, jeszcze zanim nawet pojawi się on w firmie. Takich niedomówień istnieje niewiarygodnie dużo i bardzo często ludzie nie lubią się jeszcze zanim choćby porozmawiają. Z tego powodu wielu właścicieli przedsiębiorstw, chociaż nie tylko decyduje się zazwyczaj raz/dwa razy do roku tworzyć tak nazywane imprezy integracyjne, które to posiadają na celu pojednać pracowników, choć nie wyłącznie, albowiem sporo takiego rodzaju imprez jest także po otwieranych na ich najbliższych. Takiego rodzaju imprezy z bliskimi dość często bywają organizowane na dworze, przybierając postać choćby pikników – takiego typu wspólne spędzanie choć jakiegoś czasu na firmowych imprezach niewiarygodnie często owocuje bardzo przyjaznymi stosunkami między ludźmi, którzy to w firmie często nawet nie potrafili sobie odpowiedzieć na „dzień dobry”.

Na dodatek taki wspólny wypad z rodziną pozwala również zwiększyć więź pomiędzy nimi samymi, co powoduje, że nie tylko w firmie lecz również we własnym domu, jest lepiej.

Lokalizacja

ul. Brzeska
21-500 Biała Podlaska