Delfin-CDR

Z miłości do muzyki.

Delfin-CDR

Frajda dla entuzjastów gier planszowych

Dzisiaj frajda dla entuzjastów gier planszowych, czyli tych, jacy preferują zabawę ze znajomymi niźli granie w gry typu PC albo PS. Chcemy zaoferować wam, drodzy Czytelnicy dwie świetne planszówki – jedna wprowadzi gracz w świat fantasy, druga zaś zmusi was byście uratowali ludzkość.

Twilight Imperium wyszło już w trzeciej edycji przez świetne studio Fantasy Flight Games, jakie znane jest z wyemitowania takich planszówek jak : Gra o Tron ( projektantem obydwu jest Christian T. Petersen) i Citadels, niezwykle popularnych i entuzjastycznie przyjętych gier planszowych. W opisywanej edycji Twilight Imperium wcielimy się w role liderów zaawansowanych cywilizacji, z których każda pragnie zdobyć tron oraz totalną władzę na galaktycznym imperium. Najpierw musimy jednak je odbudować, gdyż zostało niemalże unicestwione. Mamy możliwość wykonać to na różnorakie sposoby – przez walkę zbrojną, pokojowe pertraktacje lub przewagę technologiczną. Wszystko zależy od preferencji gracza. W najnowszej edycji całość rozgrywki odbywa się aktywniej, przy raptownych konsultacjach, ale nie będzie trwać krócej! Zapowiada się wielogodzinna pełna emocji zabawa.

plaża

Autor: www.bieriozka.pl
umiejętności
Pandemia gra ta jest po pierwsze bitwą z czasem, którego jest niewiele. Wcielamy się w role specjalistów, jacy mają na celu unicestwić cztery agresywne choroby. Wymagana będzie jak najlepsza kooperacja pomiędzy graczami, z tego powodu że tylko wspólnie będziemy w stanie zniszczyć wirusy. Każdy obejmuje inną profesję, dla przykładu : Specjalista Operacyjny umie budować laboratoria badawcze, w których wynajdywane są szczepionki, natomiast Naukowiec umie prędzej niż pozostali usunąć epidemię, ponieważ potrzebuje jedynie 4 zamiast 5 kart choroby.

Obydwie planszówki oferują całogodzinne rozgrywki, w jednej stajemy się wrogami zaś w drugiej współpracujemy ze sobą, aby wygrać z czasem. Nie ma znaczenia, jaką formę gry wolimy, obie planszówki są dostarczą nam mnóstwo frajdy.

Lokalizacja

ul. Brzeska
21-500 Biała Podlaska