Delfin-CDR

Z miłości do muzyki.

Delfin-CDR

Fajne opcje na imprezy dla pracowników

Gdy dla firmy chcemy, by była zorganizowana impreza wtedy warto zapytać ludzi organizujących taką imprezę, jakie atrakcje są przewidziane dla uczestników. Oczywiście można zrobić tak, że po prostu pojedziemy na firmową imprezę do hotelu, gdzie jest SPA i to okaże się całą atrakcją.

impreza

Autor: Franz Johann Morgenbesser
Źródło: http://www.flickr.com
Ale może być również tak, że wybierzemy się z ludźmi z firmy za miasto będziemy mieć fajny hotel i trzeba będzie organizować jakieś rozrywki. Wtedy dobrze znaleźć firmę, która ma w ofercie organizację eventów firmowych, a co się z tym wiąże zadba o atrakcje. Bo atrakcje na eventy firmowe to niesamowicie pasjonująca branża. Można postawić na dmuchaną ściankę wspinaczkową, możemy pomyśleć o karaoke albo zorganizować kino pod chmurką. Jeżeli rzecz się dzieje nad zbiornikiem wodnym to możemy wziąć pod uwagę pływanie na kajakachalbo rowerach wodnych. Ognisko i grill zawsze będą na plus. (Zwiedzanie Wrocławia) Dodatkowo można pomyśleć o jakiś grach zespołowych. Wszystko po to żeby ludzie odpowiednio się bawili i nie myśleli o pracy. Jednak to wszystko ktoś musi zorganizować, z tego powodu powinniśmy zapłacić takiej firmie za organizację wszystkiego, żeby samemu, kiedy jesteśmy szefem też można było odpocząć.

Atrakcje na imprezy służbowe

Jeżeli pada hasło impreza firmowa to często zdaje nam się, że będzie to dość nudna impreza. Jednak, jeżeli zostaną zapewnione atrakcje na eventy firmowe to na 100% pracownicy będą zaskoczeni bardzo pozytywnie i zupełnie inaczej będą podchodzić nie jedynie do samych imprez firmowych, ale też do pracy w konkretnej firmie. Powinniśmy też pamiętać, że różne atrakcje sprawdzą się przy imprezach firmowych z przedsiębiorstwami, z którymi nawiązaliśmy współpracę. Sztampa w dzisiejszych czasach nie jest niewłaściwa. Warto postawić na jazdę konną albo na strzelanie z łuku.

integracja
Powinniśmy oczywiście wcześniej powiedzieć uczestnikom, że poza bankietem będzie też zabawa na zewnątrz, żeby nikt nie poczuł się źle z powodu nieodpowiednio wybranego stroju. (Główne atrakcje Wrocławia) A wielość i typ atrakcji jest zależny oczywiście od pomysłowości firmy, którą zatrudnimy do zorganizowania eventu i od tego w sumie, na co takiej firmie pozwolimy, bo skonsultują oni ze zleceniodawcą to, co chcieliby zrobić. Firma organizująca owe eventy próbuje dobrać atrakcje do danej firmy. Jeżeli organizuje coś dla ludzi pracującej w branży sportowej, to może postawić na bardziej odważne rozrywki, a dla firmy, która zatrudnia osoby 60 plus, tworzy zupełnie inny rodzaj atrakcji. Wszystko, po to żeby faktycznie firmowa impreza była dobrze zapamiętana.

Lokalizacja

ul. Brzeska
21-500 Biała Podlaska