Delfin-CDR

Z miłości do muzyki.

Delfin-CDR

Escape room w Gdyni – wyborna przyjemność dla każdego

Escape room to niesłychanie modna rozrywka oraz wyborna zabawa dla każdego, która współcześnie cieszy się coraz większym zaciekawieniem. Jest to jednak całkiem oryginalna forma zabawy, wobec tego dużo ludzi nie wie na czym tak naprawdę polega escape room Gdynia.

zombie escape room

Autor: Travis Wise
Źródło: http://www.flickr.com
Mówiąc skrótowo escape room polega na tym, aby odszukać sposób wydostania się z zamkniętego pokoju. Ma się na to wyłącznie 60 minut. W toku zabawy rozwiązuje się przeróżne zagadki, które mają nam pomóc w wydostaniu się w pokoju. Gra jest istotnie fantastyczna, zaś emocje – wraz z upływem czasu – dosięgają szczytu. Tutaj liczy się sprawność umysłu, kreatywność oraz innowacyjne rozwiązania. Wspólnie z przyjaciółmi zdołacie wykazać się nietuzinkowością i nieszablonowym myśleniem – wszystkie chwyty są dozwolone! Jest to niesłychanie interesująca, współczesna rozrywka, która wybornie nadaje się dla ludzi w każdym wieku – warto sprawdzić. Escape room Gdańsk to miejsce dla ludzi twórczych, uwielbiających wyborną zabawę, zagadki oraz szyfry. Jeżeli nigdy dotychczas nie miałeś sposobności, żeby na własnej skórze przekonać się na czym polega ta wyśmienita zabawa to bezsprzecznie powinieneś to nadrobić.

ściana

Autor: thierry ehrmann
Źródło: http://www.flickr.com
Chyba nie ma osoby, jaka zadecydowałaby się wziąć udział w Escape Room i była by z tego niezadowolona. Dodatkowo wskazane jest wiedzieć, iż koszt wzięcia udziału w takiej zabawie wcale nie jest duży, tym bardziej, iż rozkłada się on na grupę kilku postaci. Powinno się więc poświęcić te kilka – kilkanaście złotych, by na godzinę przenieść się do całkiem innego, wprost filmowego świata, gdzie Waszym celem będzie rozwiązywanie zagadek, łamigłówek, szyfrów oraz kodów, jakie zdołają Wam pomóc (lub przeszkodzić!) w wydostaniu się z zamkniętego na cztery spusty pokoju. Zabawa naturalnie będzie kapitalna, emocjonująca i dostarczająca mnogość adrenaliny, zaś czas spędzony w zamkniętym pokoju na pewno zapamiętacie na nadzwyczaj długo – dowiedz się więcej.

Lokalizacja

ul. Brzeska
21-500 Biała Podlaska