Delfin-CDR

Z miłości do muzyki.

Delfin-CDR

Dzisiejsze oraz wymyślne gadżety – aparaty cyfrowe, czytniki ebooków

Dziś żyjemy w czasach nadzwyczaj rozwiniętych, w jakich jesteśmy wręcz otoczeni przez rozmaite gadzety elektroniczne i cyfrowe, takie jak na przykład aparaty fotograficzne. Jeszcze kilka lat temu aparat fotograficzny działał jedynie na kliszę, na jakiej wolno było uczynić zaledwie kilkanaście zdjęć. Nie było możliwości podglądu zdjęcia, skasowania go lub zrobienia nowego jeżeli jakieś zdjęcie nie wyszło. Zdjęcia trzymało się w albumach i nie było możliwości obrabiania ich, na przykład na komputerze.

Onyx Boox X60

Autor: Tabasco PR
Źródło: Tabasco PR

Współcześnie praktycznie każdy z nas posiada aparat cyfrowy, jakim można zrobić wręcz setki a nawet tysiące zdjęć! Zdjęcia te można usuwać i swobodnie obrabiać z wykorzystaniem aparatu, mamy możliwość ustawienia różnych parametrów, mało tego zdjęcia w formie cyfrowej możemy dowolnie edytować za pośrednictwem różnorodnych programów przeznaczonych do edycji zdjęć. Na rynku znajdziemy masę modeli i rodzajów aparatów fotograficznych – cyfrowe, lustrzanki i niemało innych – wybór jest istotnie monstrualny! Promujemy tę stronę: .

Rozkwit sfery fotografii to jedno, ale teraz mamy styczność z wieloma gadżetami, o których niegdyś w ogóle nie słyszeliśmy. Czy kilkanaście lat temu myślałeś, że pojawi się coś takiego, jak na przykład czytniki ebooków? Biorąc pod uwagę to, iż kilkanaście lat temu zdanie „ebook” jeszcze nie funkcjonowało – z pewnością nie. Dziś każdy z nas z prostotą zdoła zdobyć czytnik ebooków, jaki zezwala na elektroniczne czytanie książek. Dzisiaj nie musisz wcale nabywać książki, aby ją przeczytać. Możesz nadzwyczaj bezproblemowo i szybko pobrać czy też nabyć jej wersję elektroniczną oraz odtworzyć na czytniku ebooków. Przejdź po więcej: .

przykładowy ebook

Autor: Maria Elena
Źródło: http://www.flickr.com

To istotnie zadziwiające jak rozwinęła się w dzisiejszych czasach technika. Powyższe przykłady to ledwie kropla wody w okazałym morzu gadżetów elektronicznych. Bez ustanku widzimy silny i prędki rozwój techniki, wobec tego możemy się tylko zastanawiać nad tym, jakie jeszcze nowomodne gadżety przyniesie nam niedaleka przyszłość.

Lokalizacja

ul. Brzeska
21-500 Biała Podlaska