Delfin-CDR

Z miłości do muzyki.

Delfin-CDR

Dostęp do topowej muzy jest praktycznie nieograniczony

Zapewne wszyscy fani muzyki są wyczuleni nie tylko na dźwięki, ale oczywiście także na obraz. A więc jeśli ktoś przykładowo lubi Ich Troje albo Toma Waitsa, chciałby również zerknąć sobie na koncert – najkorzystniej na żywo, ale ciężko nie dostrzec, że w większości przypadków taka opcja nie istnieje.

Koncert

Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Fantastycznie, iż stosunkowo łatwo o to by chociażby muzyka klasyczna i opera koncerty na dvd/blu-ray wreszcie zostały akurat przez nas obejrzane. Choćby z takiej przyczyny, że od prawie 10 lat działa w Sieci Youtube, obecnie to produkt w koszyku firmy Google…

Fajnie, że w zupełności bez opłat miłośnicy muzyki mogą rzucić okiem na metal koncerty na dvd/blu-ray, etc (kupuj ulubioną muzykę w doskonałej jakości: koncerty oeprowe i klasyczne na blu-ray). To świetnie, że w wielu przypadkach zwykły meloman wreszcie ma możliwość poczuć niesamowity klimat zamierzchłych lat. Wiadoma sprawa: i tak wielce ciężko poczuć tak fantastyczny klimat jak na żywo, ale trzeba lubić co się ma, innego rozwiązania tak naprawdę nie ma. Ciężko w ogóle sądzić, iż na naszym świecie istnieje sprawiedliwość. Byłoby doskonale gdybyśmy co tydzień chodzili na koncerty, lecz to nierealne.

Youtube to fajny serwis internetowy, niesamowita biblioteka wszelkiego rodzaju utworów, perełek o których zapewne nie słyszeliśmy, ale bądź co bądź rock albo muzyka filmowa koncerty na dvd/blu-ray to sporo bardziej wskazana opcja. Doceniajmy ją, a pewnie jeżeli mamy nieco bardziej wysublimowane narządy wzroku i słuchu, w żadnym przypadku nie będziemy żałować zakupu (przeżyj to na nowo kiedy trylko zechcesz!: muzyka filmowa dvd/blu-ray). A to pewnie jasne, że DVD czy Blu-Ray są tymi formatami, które gwarantują dużo większe wrażenia, to oczywiste. Warto doceniać lepsze wrażenia, ponieważ naprawdę one dają niemało.

Wiadoma sprawa, jest mała wada: produkty takie jak kabaret i musical koncerty na dvd/blu-ray zasadniczo do za bardzo korzystnych niewątpliwie nie należą. Nie powinno zdziwić w takim razie piractwo w polskim społeczeństwie, które charakteryzuje się na wysokim poziomie. Skoro coś kosztuje za dużo, tacy ludzie, którzy są trochę bardziej uświadomieni, lecz na nieszczęście nie są zamożni, najzwyczajniej muszą rozglądać się za nielegalnymi rozwiązaniami. Jednakże szukającym DVD oraz Blu-Ray trzeba polecić chociażby aukcje internetowe, to naprawdę godne uwagi.

Lokalizacja

ul. Brzeska
21-500 Biała Podlaska