Delfin-CDR

Z miłości do muzyki.

Delfin-CDR

Doskonale wykwalifikowany kwartet smyczkowy swoją muzykę|Niesamowity nastrój – muzyka klasyczna

Muzyka klasyczna pobudza od wielu pokoleń a w tej kwestii nie zmienia się nic. Muzycy ciągle podnoszą swoje kwalifikacje, co daje się usłyszeć już po pierwszym koncercie. Ci szczególnie cenieni w branży nie mają czasu na uczestniczenie w każdym projekcie, chociaż jest wielu, którzy chcieliby ich zaangażować. Wybierany bardzo ochoczo kwartet smyczkowy to znakomici artyści, którzy tworzą muzykę na sporo okazji. Zespół muzyczny cieszy się zwiększającym się zainteresowaniem, również ze strony medialnej.

Gra na skrzypcach i wiolonczeli

Autor: Ted and Jen
Źródło: http://www.flickr.com
Kawałki muzyczne, których nie da się nie znać

Dużo przedsięwzięć oraz różnego rodzaju eventów to wydarzenia na dużą skalę, gdzie nie zabraknie urozmaiceń z najwyższej półki. Organizatorzy ochoczo stawiają więc na angażowanie docenianych artystów którzy swoimi ogromnymi umiejętnościami uczynią tę okazję jeszcze bardziej inspirującą. Czterech wykonawców wykona wyjątkowo na skrzypcach znane osobom uczestniczącym utwory, a może nawet zachwyci gości ich zupełnie nową, autorską odsłoną.

Kwartet smyczkowy zapewnia niezapomniane emocje

Spotka nas szczególnie trudny wybór, biorąc pod uwagę kwartet smyczkowy. Muzykę na instrumentach smyczkowych tworzą doświadczeni muzycy, co zdecydowanie zaskoczą przybywających gości. Ich interpretacje popularnych utworów to zupełnie innowacyjne kompozycje, o jakich się mówi. W skład zespołu wchodzi dwóch skrzypków, altowiolista oraz wiolonczelista, którzy doskonale się ze sobą zgrywają . Ich pomysły są bezgraniczne i ochoczo wprowadzają je do repertuaru.

Wyjątkowe propozycje muzyczne do wykorzystania

Kwartet to jeden z rodzajów muzyki kameralnej, a są to utwory przeznaczone na dwoje skrzypiec, altówkę i wiolonczelę. Cztery różne głosy na płaszczyźnie instrumentalnej tworzą wyjątkowy nastrój. Czuć, że kompozytorzy bazują na ogromnym doświadczeniu i na historii muzyki klasycznej ogólnie. Początki takiej formy muzycznej sięgają aż epoki baroku, kiedy zaczęto włączać instrumenty smyczkowe do kompozycji muzycznych. Względem dalszych przekształceń oraz udoskonaleń poznano wiele ciekawych połączeń, które są kontynuowane.

Lokalizacja

ul. Brzeska
21-500 Biała Podlaska