Delfin-CDR

Z miłości do muzyki.

Delfin-CDR

Dlaczego mając telefon komórkowy czy smarfton warto pomyśleć o kupnie jakiegoś dodatkowego wyposażenia do niego.

Smartfony i telefony komórkowe oferowane są najczęściej bez żadnych dodatkowych gadżetów. W komplecie przeważnie będzie się znajdowała jakaś ładowarka, przewód do przyłączenia komputera a także słuchawki. Tyle że jeśli chodzi o nie jakiejś wielkiej jakości spodziewać się nie ma co, muzykę się na nich jakoś posłucha, lecz niewiele ponad to. To w zasadzie w dużej części smartfonów jest wszystko, co nie oznacza bynajmniej, że ilość dostępnych akcesoriów będzie tak mała.

etui na telefon komórkowy

Autor: www.etuo.pl
Źródło: www.etuo.pl

Wręcz przeciwnie, najróżniejszych gadżetów, o jakie można rozbudowywać swój telefon są ogromne ilości, zarówno wpływających na wygodę i komfort używania, jak również na stan techniczny oraz bezpieczeństwo samego aparatu. Można więc na przykład dokupić lepsze słuchawki, jeśli te dołożone do zestawu nie spełnią oczekiwań, dość interesującym gadżetem są również nieduże głośniczki. Za to do wygodnego rozmawiania przydać się może słuchawkowy zestaw, jaki w przypadku rozmawiania w czasie jazdy autem jest konieczny i za jego brak grozić może mandat.

etui

Autor: Elisa Fair
Źródło: http://www.flickr.com

Kolejną grupę telefonicznych akcesoriów będą stanowić najróżniejsze etui, pokrowce i folie ochronne. Propozycja ich jest bardzo duża, zarówno sklepy stacjonarne, internetowe jak i wszelakie aukcje (zobacz platforma Logintrade) będą ich pełne i dokupić je można do każdego modelu aparatu. Kupując case na telefon do dyspozycji będzie się miało kilka różnych materiałów, różniących się wyglądem i właściwościami, lecz również wiele rozmaitych wzorów. Niektóre z pokrowców są na tyle wytrzymałe, że chronić będą przed najróżniejszymi mechanicznymi uszkodzeniami, za to inne zapewniają mniejszą ochronę, lecz za to bardzo ładnie wyglądają. Planując zakup etui do telefonu należy go dobierać pod kątem danego modelu. ->http://www.etuo.pl/etui.html?device_brand[0]=39&device_model[0]=2759->[0]=39&device_model[0]=2759 Są co prawda pokrowce uniwersalne, pasujące do większej ilości urządzeń, ale jeśli chodzi o nie czasami są kłopoty z dopasowaniem

Jeśli smartfon już będzie miał pokrowiec, to można też pomyśleć o założeniu folii ochronnej na ekran. Nawet najbardziej wytrzymałe szkło w czasie codziennego noszenia może się zarysować, a folia bardzo dobrze będzie zabezpieczać przed takimi sytuacjami.

Lokalizacja

ul. Brzeska
21-500 Biała Podlaska