Delfin-CDR

Z miłości do muzyki.

Delfin-CDR

Czy dobrze jest wysłać dzieci na wakacje do Pobierowa?

Około dwudziestu lat temu Pobierowo było jak jedna spośród wielu położonych nad morzem miejscowości w Polsce – mała ilość atrakcji, słaba komunikacja, mała ilość miejsc noclegowych i praktycznie nie pilnowane plaże. Od tamtej chwili aż do dziś ta mała wieś przeszła prawdziwą metamorfozę. Jest to jedna z pierwszych wymienianych miejscowości nad polskim Bałtykiem podczas omawiania urlopu w naszym kraju.

Pobierowo - plaża

Autor: Piotr
Źródło: http://www.flickr.com
W trakcie dwudziestu lat przemianie uległo tu niemalżewszystko. Spora ilość różnorakich restauracji, mnóstwo miejsc noclegowych o standardzie na różnych poziomach, świetna dostępność komunikacyjna, częste sklepiki i stragany zpamiątkami z wakacji czy w końcu całe mnóstwo atrakcji dla dzieci i dorosłych, takich jak cymbergaj (https://magicplay.pl/?pl_cymbergaje,34), stoły do gry w bilarda, darts, niezliczona ilość automatów i symulatorów oraz wiele innych. A w nocy Pobierowo nie nie zasypia. Za sprawą kilku klubów nocnych, w których można wytańczyć się i posłuchać mocnej muzyki zarówno nowoczesnej, jak i tej, przy której bawili się nasi rodzice i dziadkowie, zabawa trwa tu do samego rana.

Jeśli ten materiał jest według Ciebie absorbujący, to bez wahania kliknij tu i sprawdź te informacje (https://super-edu.pl/korepetycje/biologia/lodz) – tam też odnajdziesz dużo ciekawych informacji.

Nasuwa się pewne pytanie: czy dzieci mogą spędzić udane i radosne wakacje w Pobierowie (propozycja została opisana szczegółowo tu)? W mojej opinii, jak najbardziej. Co roku przygotowywane są specjalne obozy dla starszych i młodszych dzieci przygotowywane w kilku różnych wariantach.

Jednym z nich jest tak zwany obóz survivalowy, w trakcie którego dzieci i młodzież w każdym dniu dostawać będą mnogie niełatwe zadania do wykonania. Innym wariantem będzie obóz muzyczny, w trakcie którego młodzi spróbują nauczyć się grać na różnorodnych instrumentach muzycznych, śpiewać całą masę piosenek oraz pisać własne teksty. Kolejnym wariantem może być obóz sportowy, który dzielony jest na sekcje zależne od ilości chętnych preferujących daną dyscyplinę. dział badmintona, sekcja siatkówki czy też sekcja judo to zaledwie trzy sugestie z wielu. Każdy opiekun może bez obaw wysłać swoje dziecko w wieku od szóstego do osiemnastego roku życia.

Wyszkolona kadra złożona z nauczycieli i opiekunów kolonijnych zadba nie tylko o dobrą zabawę dzieci, ale przede wszystkim o ich bezpieczeństwo.

Jeśli w dalszym ciągu nie nie wpadłeś na to dokąd wysłać swoją pociechę na wakacje, zdecyduj się na wakacje w Pobierowie! Dobre wspomnienia gwarantowane!

Lokalizacja

ul. Brzeska
21-500 Biała Podlaska