Delfin-CDR

Z miłości do muzyki.

Delfin-CDR

Andrzej Sapkowski – z pewnością jeden z najbardziej poczytnych polskich autorów fantasty!

Coraz krótsze dni liście spadające z drzew, niskie temperatury, deszcz jednostajnie bębniący o szyby – jesienna aura często daje nam się we znaki i wprawia w przygnębienie.

audiobook

Autor: jeff_golden
Źródło: http://www.flickr.com
Nasuwa się pytanie: jak poprawić sobie humor?

Ile osób tyle sposobów na walkę z chandrą. Jedni zasiadają przed telewizorem z pudełkiem czekoladek w ręku i „pochłaniają” filmy komediowe, drudzy oglądają zdjęcia z wakacyjnych wojaży, a jeszcze inni otulają się szczelnie ciepłym kocem i zatapiają w lekturze książek piętrzących się na półce. książki Sapkowskiego to z całą pewnością wspaniała propozycja na jesienne wieczory, przede wszystkim zaś tak zwana trylogia husycka, a ściślej mówiąc seria powieści fantastyczno-historycznych Ich akcja rozgrywa się w średniowieczu, natomiast główną postacią jest Reinmar z Bielawy, młody mężczyzna pragnący wziąć odwet za śmierć brata. Warto zwrócić uwagę na 2 tom przedstawionej serii, który nosi tytuł Boży bojownicy Audiobook powieści obecny na rynku od ponad pięciu lat, nadal wzbudza ogromne zainteresowanie. Dlaczego? Przyczyn jest co najmniej kilka. To prawdopodobnie największa tego rodzaju produkcja w Europie. Uczestniczyło w niej 174 znakomitych aktorów. A jeżeli, poszukujesz innych pozycji z dorobku rzeczonego autora wklep w wyszukiwarkę hasło Sapkowski audiobook – tutaj.

Jeśli zdecydujesz się poszukiwać materiałów na naszej stronie internetowej wystarczy w wyszukiwarce znaleźć odpowiedni tytuł. W mgnieniu oka na ekranie komputera wyświetlą się tysiące stron www z ofertami sprzedaży.

Lokalizacja

ul. Brzeska
21-500 Biała Podlaska