Każdy komputer potrzebuje legalnego oprogramowania — szczególnie te, które są używane w pracy

W Polsce obowiązuje takie prawo, że każdy laptop, który bywa wykorzystywany w biurach, powinien mieć oryginalny program.
Zapewne wszyscy pamiętamy skandal oraz kompromitację, na jakie wystawiona została policja, gdy pewnego dnia wyszło na jaw, że pracują oni na lewym oprogramowaniu.

oprogramowanie

Autor: frankieleon
Źródło: http://www.flickr.com
Ścigają takie rzeczy pośród Polaków, a sami nie świecili zbytnio przykładem. Dzisiaj tego typu zachowania są już dosyć rzadkie. Wszystkie przedsiębiorstwa wiedzą, że laptopy, które znajdują się w budynku oraz używane (tanie używane laptopy) są przez osoby tam zatrudnione, muszą posiadać oryginalne oprogramowanie, ale także legalny system antywirusowy. To niezwykle ważne. Musimy posiadać na to rachunek oraz w momencie kontroli pokazać, że wszystko jest w porządku. Jeśli kupujemy oprogramowanie od razu do kilkudziesięciu albo nawet kilkuset komputerów, to oczywiście mamy szansę, by liczyć na rabat. Będziemy potraktowani jak wyjątkowi klienci. W takim wypadku przykładowo przedstawiciel handlowy firmy przyjedzie do nas, aby przeprowadzić kurs z tego programu. Będzie to z pewnością bardzo przydatne, gdyż badania pokazują, że większość ludzi nie wykorzystuje wszelkich możliwości, które daje dany program, gdyż po prostu nie wiemy, że istnieją. Takiego rodzaju szkolenie może być także wykonane zdalnie.

Taka forma jest współcześnie dość popularna. Nie ma się co dziwić, przecież żyjemy w czasach ogólnej cyfryzacji. Kupując oprogramowania na komputery firmowe, pamiętajmy o tym, że trzeba otrzymać także gwarancję.

, , ,

Related posts

Latest posts

Serwis zamków Gerda w Warszawie

Trwałe drzwi i niełatwy do sforsowania przez bandytę zamek to elementarz spokoju każdego lokum. Sytuacja staje się pechowa, kiedy ktoś zatrzaśnie drzwi i sam poczuje się jak złoczyńca, stojąc bezradnie przed zdradliwym zamknięciem. Co czynić? To proste: włączyć laptopa, połączyć się z internetem i wpisać: „otwieranie drzwi Warszawa”. Jeżeli wybierzesz porządnego ślusarza, pomoc zjawi się natychmiast, a ty sam ujrzysz symulację włamania do własnych czterech kątów. Przeżycia wyjątkowe, a i kłopot zażegnany.

Samsung galaxy s6 ma szansę nam się podobać

W technologii co jakiś czas pojawia się coś kolejnego
Powinniśmy posiadać pewność, że elektronika wciąż się zmienia, a co się z tym łączy, możemy okazać się przekonani, że jeśli tylko troszkę będziemy szukać, to wyszukamy coś właściwego dla siebie. Dlatego warto się przyjrzeć przeróżnym ofertom, tak żeby mieć gwarancję, że dane sprzęty spełnią nasze oczekiwania.

Jakie są najbardziej znane instrumenty ?

Muzyka od dawna jest obecna u ludzi w ich codzienności, była sposobem komunikacji, a także wyrażaniem emocji i uczuć. Przez wiele lat ludzie nauczyli się budować coraz to doskonalsze instrumenty, a także dopracowali zasady komponowania muzycznych utworów.

Popularne instrumenty dęte

Instrumenty dęte są grupą nazywaną także aerofonami. Zalicza się tutaj kolejno instrumenty dęte drewniane, z blachy i klawiszowe. Przykładem instrumentów dętych drewnianych są oczywiście saksofony.

Połączenia obwodów – wyłączniki i styczniki

Styczniki są pospolicie używane do łączenia różnorodnych kabli. To swego rodzaju spinacz z silnikiem elektromagnesowym oraz obwodami głównymi. Odznaczają się naprawdę wysoką trwałością, a też liczną częstotliwością łączeń.