Jak zatroszczyć się o rozwój swojej firmy z dziedziny IT?

Najcenniejszym kapitałem niemal każdej firmy są jej pracownicy. Ten na pozór oczywisty temat jest częstokroć lekceważony przez kierowników i kadrę zarządzającą wielu przedsiębiorstw.

szkolenia ISTQB

Źródło: searchmarketingpost.com
systemy plm

Autor: Kārlis Dambrāns
Źródło: http://www.flickr.com
aparat
A wyłąćznie aktywny oraz właściwie nastawiony pracownik to gwarancja sukcesu dla każdej firmy.
Zwłaszcza branża IT to dziedzina, w jakiej stale należy troszczyć się o rozwój umiejętności i wiedzy własnych pracowników. Technologia rozwija się w niezwykle szybkim tempie, pojawiają się coraz to nowsze narzędzia, rozwijane są obecnie wykorzystywane języki tworzenia programów komputerowych i aplikacji. Żeby nadążyć za tymi zmianami niezbędne są szkolenia z konkretnej dziedziny. W ostatnim czasie dużą popularnością cieszą się szkolenia ISTQB, a więc szkolenia z obszaru jakości oprogramowania przeznaczonych dla testerów. Jakość programu komputerowego, który oddajemy klientowi albo użytkownikowi końcowemu jest szalenie istotna. Dlatego też ogromnie istotne jest aby kadra testerów naszego oddziału IT posiadała jak możliwie mocno rozbudowane kompetencje z zakresu jakości oprogramowania oraz możliwie najszerszą wiedzę z tej obszaru.
Oprócz inwestycji w samych pracowników warto również zatroszczyć się o dobór właściwych narzędzi, jakie sprawią, że praca naszym zespole będzie przebiegała na właściwym poziomie. Do takich narzędzi możemy zaliczyć systemy PLM, a więc programy kierowania cyklem funkcjonowania produktu.

Systemy PLM zapewniają kompleksowe zarządzanie informacjami od początkowej fazy tworzenia się produktu, aż po jego wytwarzanie oraz utrzymywanie. Dzięki holistycznemu objęciu całości procesu mamy większą szansę na podniesienie produktywności a także efektywności działania naszego przedsiębiorstwa.

, ,

Related posts

Latest posts

Najtrudniejsze wyczyny

Ile razy jest tak, że pragnęliśmy jakiś moment zatrzymać na ujęciu albo filmiku, lecz nie mogliśmy, ponieważ stwierdzaliśmy, że nasz sprzęt nie nadaje się na takie ekstremalne sytuacje? Na szczęście świat się rozwija, a co się z tym wiąże technologia też cały czas idzie na przód. Dzięki temu, możemy teraz wykupić aparaty albo kamery, które są w stanie przetrzymać naprawdę bardzo dużo.

Gdzie znajdując się w Gdańsku warto zdobyć współczesne czytniki e-book?

każdego roku rośnie wielkość sprzedawanych książek. Ta informacja jest niezmiernie pocieszająca, dlatego że w dawnych latach w wielu miejscach w Polsce można było zauważyć coś wręcz przeciwnego. Wraz z postępem technologii oraz z postępem zmieniły się również sposoby zakupu książek. Niegdyś książka wiązała się z dużym zbiorem, zależnym od liczebności stron. Aktualnie coraz częściej wszelakie publikacje przenoszone są do odmiany cyfrowej.

Jak przygotować dziecko na bal karnawałowy?

Karnawał to szczególny czas, kiedy w wielu miejscach świata ludzie bawią się i uczestniczą w różnego rodzaju balach. W Polsce ten zwyczaj również jest praktykowany, a jest to wyraźne szczególnie na przykładzie najmłodszych. W placówkach edukacyjnych bowiem organizowanie zabaw karnawałowych jest już tradycją.

Weselne atrakcje na nietypowe wesele

Wybranie odpowiedniej sali, sukni czy też dekoracji to kaszka z mlekiem o ile dysponuje się elastycznym budżetem ślubnym. Nawet jeżeli kategoryzujesz się do gremia tych „elastycznych” panien młodych to i tak zapytanie: jakiego rodzaju atrakcje ślubne wybrać? – potrafi przyprawić cię o migrenę.

Jeżeli nie interesują nas obrazy to wciąż mamy szansę spojrzeć na rzeźby

Czasami dzieje się tak, że nie idziemy do muzeów, ani do żadnych galerii, gdyż obrazy nas męczą, nie rozumiemy się na nich i nie chcemy wyrzucać pieniędzy, żeby chodzić od obrazu do obrazu, skoro mamy szansę je przejrzeć również w internecie. Mimo wszystko kiedy chcemy stać chociaż trochę bliżej sztuki, to powinniśmy zobaczyć, czy nie przypodoba nam się czasem to, co oferuje nam galeria rzeźby.