Niewielka rzecz, która może się przydać w kilku sytuacjach. Jest iezwykła, kiedy się tego najmniej spodziewamy

Dobrze zrobić coś z zupełnie niczego. absurdalna myśl? Wcale nie. Z właściwym gadżetem możemy zrobić jeszcze więcej niż się wydaje. Pragniesz poznać przykłady? Karta przeżycia.

To się może zdarzyć bardzo często, kiedy nie wiadomo, kiedy wyznaczona rzecz może stać się przydatna. Bez wątpienia, dowód osobisty jest konieczny, a czasami wręcz konieczny. Podobnie prawo jazdy, kiedy jedziemy autem i zatrzymuje nas policja. Karta kredytowa jest potrzebna, kiedy pragniemy wybrać oszczędności, jednak jest jeszcze mała karta, która jest przydatna wtedy, kiedy tego się nie spodziewamy. Karta przeżycia jest gadżetem, który może zawierać dziesięć narzędzi. Wszystko może posiadać odmienne zastosowanie, chociaż przy pierwszym wrażeniu ciężko stwierdzić, o co chodzi. Albo chociaż będziesz się domyślać, do czego dany otwór stanie się przeznaczony.

nóż survivalowy

Autor: Adam Meek
Źródło: http://www.flickr.com

Jest tu kilka ciekawych opcji. Jedną z nich jest przyrząd do otwierania do puszek.

Podoba Ci taki artykuł? To super, sprawdź stronę pod tym adresem. Zobaczysz tam więcej informacji na podobny temat.

Rzeczywiście, z puszką do piwa sobie poradzisz, ale tu może chodzić o puszki, które nie są tak łatwe do otwarcia, a wnętrze w nich jestbardzo potrzebna w określonych sytuacjach. Tak samo klucz do śrub motylkowych, niby błaha rzecz, a jakże często się przydaje.Całkowitym dodatkiem stanie się piła i drapaczka i otwór do zawieszania, na przykład na breloku dla kluczy, ale już klucz domałych śrub ma szansę się przydać w sytuacji nieoczekiwanej. Karta przeżycia ma więcej funkcji, jak pierścień, który pozwala wyznaczyć kierunek na mapie, jak i klucz w czterech rozmiarach. Niezbyt wiele? Jest też linijka i otwieracz do butelek, a kiedy zabraknie narzędzi i przyborów kuchennych, to można też skorzystać z opcji awaryjnej, ze śrubokręta i noża.

Umieszczone tu uwagi na temat to godne polecenia źródło informacji – na pewno Cię zaabsorbuje, ponieważ odnosi się problematyki przedstawionej w tym materiale.

To ma sprawiać, ze ta niepozorna karta przeżycia ma naprawdę mnóstwo zastosowań, o których nawet byśmy nie pomyśleli. Być może i tak z niektórych z tych opcji nie będziemy korzystać, ale nie może zmienić to faktu, że dobrze mieć przy sobie tą małą pomoc,ponieważ nigdy nie wiadomo, kiedy będzie nam niezwykle potrzebny śrubokręt czy nóż. Dobrze mieć zawsze plan B na wypadek nieprzewidzianych sytuacji, a ten dodatek z pewnością zasługuje na to miano : zapytaj o dostępność.

, , , , ,

Related posts

Latest posts

Kilka porad w kontekście bezpieczeństwa naszych komputerów

komputery są urządzeniami takimi, jak każdy tego typu sprzęt. Żeby prawidłowo funkcjonowały, należy się o nie w odpowiedni sposób troszczyć.
Chodzi tutaj o przecieranie za pomocą szmatki monitora czy o utrzymanie ostrożności z różnego rodzaju cieczami przy klawiaturze.

Jak rozwija się branża technologii komputerowej? Którzy producenci radzą sobie najlepiej w dobie globalizacji?

Nasz świat rozwija się w imponującym tempie. Praktycznie w każdym tygodniu dowiadujemy się o wyjściu na rynek całkowicie nowej, nowoczesnej technologii, która wpływa na jakość naszego życia. Odpowiedni ludzie – mowa oczywiście o technologach i specjalistach z branży komputerowej - stale wymyślają nowe rozwiązania, wpływające na jakość i komfort życia osób z całego świata.

Na jaki koncert warto iść

Aktualnie w Polsce nastała moda na organizację rozmaitych imprez kulturowych i rozrywkowych. To wpływa na to, iż zdecydowanie więcej przedsiębiorstw podejmuje decyzję by przeprowadzić organizacje rozmaitych koncertów, jakich atrakcją są zazwyczaj występy najbardziej znanych artystów krajowej muzyki, ale też zagraniczni wykonawcy.

Z jakiej przyczyny w Poznaniu jeszcze przyzwoiciej sprzedają się nawigacje gps?

Bez wątpienia w dzisiejszych porach mieszkańcy coraz to więcej podróżują. Dzieje się tak nie tylko za sprawą jeszcze tańszych biletów na autobus. Istotne w tym miejscu jest to, że raz po raz więcej ludzi ma hobby odkrywania świata a wskutek egzystencji w Unii Europejskiej otwarto granice, przez co przemieszczanie się jest jeszcze szybsze i komfortowe. Jeżeli więc w Poznaniu zamierzamy wybrać się w podróż samochodową warto wstąpić do sklepu, jaki wyprzedaje nawigacje gps.