Frajda dla entuzjastów gier planszowych

Dzisiaj frajda dla entuzjastów gier planszowych, czyli tych, jacy preferują zabawę ze znajomymi niźli granie w gry typu PC albo PS. Chcemy zaoferować wam, drodzy Czytelnicy dwie świetne planszówki – jedna wprowadzi gracz w świat fantasy, druga zaś zmusi was byście uratowali ludzkość.

Twilight Imperium wyszło już w trzeciej edycji przez świetne studio Fantasy Flight Games, jakie znane jest z wyemitowania takich planszówek jak : Gra o Tron ( projektantem obydwu jest Christian T. Petersen) i Citadels, niezwykle popularnych i entuzjastycznie przyjętych gier planszowych. W opisywanej edycji Twilight Imperium wcielimy się w role liderów zaawansowanych cywilizacji, z których każda pragnie zdobyć tron oraz totalną władzę na galaktycznym imperium. Najpierw musimy jednak je odbudować, gdyż zostało niemalże unicestwione. Mamy możliwość wykonać to na różnorakie sposoby – przez walkę zbrojną, pokojowe pertraktacje lub przewagę technologiczną.

Kiedy zaciekawi Cię ten temat, obejrzyj ponadto podobne nasze serwisy, które omawiają to zagadnienie – z pewnością też Cię zaciekawią.

Wszystko zależy od preferencji gracza. W najnowszej edycji całość rozgrywki odbywa się aktywniej, przy raptownych konsultacjach, ale nie będzie trwać krócej! Zapowiada się wielogodzinna pełna emocji zabawa.

plaża

Autor: www.bieriozka.pl
umiejętności
Pandemia gra ta jest po pierwsze bitwą z czasem, którego jest niewiele. Wcielamy się w role specjalistów, jacy mają na celu unicestwić cztery agresywne choroby. Wymagana będzie jak najlepsza kooperacja pomiędzy graczami, z tego powodu że tylko wspólnie będziemy w stanie zniszczyć wirusy. Każdy obejmuje inną profesję, dla przykładu : Specjalista Operacyjny umie budować laboratoria badawcze, w których wynajdywane są szczepionki, natomiast Naukowiec umie prędzej niż pozostali usunąć epidemię, ponieważ potrzebuje jedynie 4 zamiast 5 kart choroby.

Obydwie planszówki oferują całogodzinne rozgrywki, w jednej stajemy się wrogami zaś w drugiej współpracujemy ze sobą, aby wygrać z czasem. Nie ma znaczenia, jaką formę gry wolimy, obie planszówki są dostarczą nam mnóstwo frajdy.

, ,

Related posts

Ciekawe pomysły na akcesoria i drobiazgi i akcesoria przydatne podczas urządzania domu.

Wielu ludziom urządzanie mieszkania kojarzy się z zakupem mebli i sprzętów i poustawianiem całości tak, żeby jakoś wyglądało i było w miarę funkcjonalne. Lecz w praktyce to jest dopiero początkiem do tego, żeby było można powiedzieć, że wnętrze rzeczywiście będzie stylowo i ładnie wykończone. Tak naprawdę to dopiero różnego rodzaju elementy wykończeniowe, rozmaite drobiazgi i ozdoby będą tworzyć jedną całość.

Poznaj możliwości elektronicznej zabawy

Ogólnie pojęta elektroniczna rozrywka od bardzo długiego już czasu cieszy się sporą popularnością – z całą pewnością możemy stwierdzić, że praktycznie od momentu wejścia komputerów do powszechnego użytku rozmaite gry są istną życiową pasją dla wielu ludzi.

Uroki wakacji nad polskim morzem w trakcie lata

Urlop - każdy czeka na to wydarzenie z utęsknieniem. Bardzo mało obowiązków, pełny relaks, odcięcie się od stresów oraz przede wszystkim wyczekiwany odpoczynek. Leżenie na plaży, pływanie w morzu czy ogniska trwające do późnej nocy - to perfekcyjny sposób na wakacje.

Latest posts

Kilka porad w kontekście bezpieczeństwa naszych komputerów

komputery są urządzeniami takimi, jak każdy tego typu sprzęt. Żeby prawidłowo funkcjonowały, należy się o nie w odpowiedni sposób troszczyć.
Chodzi tutaj o przecieranie za pomocą szmatki monitora czy o utrzymanie ostrożności z różnego rodzaju cieczami przy klawiaturze.

Jak rozwija się branża technologii komputerowej? Którzy producenci radzą sobie najlepiej w dobie globalizacji?

Nasz świat rozwija się w imponującym tempie. Praktycznie w każdym tygodniu dowiadujemy się o wyjściu na rynek całkowicie nowej, nowoczesnej technologii, która wpływa na jakość naszego życia. Odpowiedni ludzie – mowa oczywiście o technologach i specjalistach z branży komputerowej - stale wymyślają nowe rozwiązania, wpływające na jakość i komfort życia osób z całego świata.

Na jaki koncert warto iść

Aktualnie w Polsce nastała moda na organizację rozmaitych imprez kulturowych i rozrywkowych. To wpływa na to, iż zdecydowanie więcej przedsiębiorstw podejmuje decyzję by przeprowadzić organizacje rozmaitych koncertów, jakich atrakcją są zazwyczaj występy najbardziej znanych artystów krajowej muzyki, ale też zagraniczni wykonawcy.

Z jakiej przyczyny w Poznaniu jeszcze przyzwoiciej sprzedają się nawigacje gps?

Bez wątpienia w dzisiejszych porach mieszkańcy coraz to więcej podróżują. Dzieje się tak nie tylko za sprawą jeszcze tańszych biletów na autobus. Istotne w tym miejscu jest to, że raz po raz więcej ludzi ma hobby odkrywania świata a wskutek egzystencji w Unii Europejskiej otwarto granice, przez co przemieszczanie się jest jeszcze szybsze i komfortowe. Jeżeli więc w Poznaniu zamierzamy wybrać się w podróż samochodową warto wstąpić do sklepu, jaki wyprzedaje nawigacje gps.