Frajda dla entuzjastów gier planszowych

Dzisiaj frajda dla entuzjastów gier planszowych, czyli tych, jacy preferują zabawę ze znajomymi niźli granie w gry typu PC albo PS. Chcemy zaoferować wam, drodzy Czytelnicy dwie świetne planszówki – jedna wprowadzi gracz w świat fantasy, druga zaś zmusi was byście uratowali ludzkość.

Twilight Imperium wyszło już w trzeciej edycji przez świetne studio Fantasy Flight Games, jakie znane jest z wyemitowania takich planszówek jak : Gra o Tron ( projektantem obydwu jest Christian T. Petersen) i Citadels, niezwykle popularnych i entuzjastycznie przyjętych gier planszowych. W opisywanej edycji Twilight Imperium wcielimy się w role liderów zaawansowanych cywilizacji, z których każda pragnie zdobyć tron oraz totalną władzę na galaktycznym imperium. Najpierw musimy jednak je odbudować, gdyż zostało niemalże unicestwione. Mamy możliwość wykonać to na różnorakie sposoby – przez walkę zbrojną, pokojowe pertraktacje lub przewagę technologiczną.

Kiedy zaciekawi Cię ten temat, obejrzyj ponadto podobne nasze serwisy, które omawiają to zagadnienie – z pewnością też Cię zaciekawią.

Wszystko zależy od preferencji gracza. W najnowszej edycji całość rozgrywki odbywa się aktywniej, przy raptownych konsultacjach, ale nie będzie trwać krócej! Zapowiada się wielogodzinna pełna emocji zabawa.

plaża

Autor: www.bieriozka.pl
umiejętności
Pandemia gra ta jest po pierwsze bitwą z czasem, którego jest niewiele. Wcielamy się w role specjalistów, jacy mają na celu unicestwić cztery agresywne choroby. Wymagana będzie jak najlepsza kooperacja pomiędzy graczami, z tego powodu że tylko wspólnie będziemy w stanie zniszczyć wirusy. Każdy obejmuje inną profesję, dla przykładu : Specjalista Operacyjny umie budować laboratoria badawcze, w których wynajdywane są szczepionki, natomiast Naukowiec umie prędzej niż pozostali usunąć epidemię, ponieważ potrzebuje jedynie 4 zamiast 5 kart choroby.

Obydwie planszówki oferują całogodzinne rozgrywki, w jednej stajemy się wrogami zaś w drugiej współpracujemy ze sobą, aby wygrać z czasem. Nie ma znaczenia, jaką formę gry wolimy, obie planszówki są dostarczą nam mnóstwo frajdy.

, ,

Related posts

Czy obcokrajowiec może zostać na stałe na terenie Polski?

Nie da się ukryć zjawiska, że obecnie żyjemy w czasach, w jakich w szerokim zakresie rozumiane migracje mają miejsce na dużą skalę. Jest to niewątpliwie efekt globalizacji, który przyniósł nam wiele dobrego. Jesteśmy również świadkami nadciągania ludności do naszego kraju. Coraz większa liczba cudzoziemców pragnie czynnie brać udział w życiu naszego kraju, dlatego że na arenie międzynarodowej nasz kraj uważany jest jako otwarty i przyjacielski nowym osadnikom. Niemniej natomiast, aby każda osoba, jaka w ostatnim czasie przyjechała do naszego kraju mogła cieszyć się pełnią praw, istotne jest spełnienie wszystkich wymagań formalnych.

Warto odwiedzić Bolestraszyce!

Bolestraszyce to mała wieś położona w pobliżu Przemyśla.Z uwagi na pełną uroku lokalizację jest znakomitą destynacją dla turystów. Również znajdujące się w niej arboretum stanowi częsty cel wypraw miłośników przyrody. Zakwaterowanie w Bolestraszycach jest doskonałym rozwiązaniem także dla osób chcących pozwiedzać okoliczne miejscowości.

Szansa na dosłowne rozwinięcie skrzydeł i niezwykłą, podniebną przygodę

W dzisiejszych czasach możliwości atrakcyjnego spędzania wolnego czasu jest sporo. Zafascynowanie grami komputerowymi z czasem słabnie i wtedy poszukujemy hobby, które pobudzają wyobraźnię, a niejednokrotnie też przyspieszają bicie serca.
Ciekawym rozwiązaniem na oderwanie się od szarej rzeczywistości jest uprawianie sportu.

Dąbki – ładne i niesamowite miejsce nad Bałtykiem

Nie każdy wie, ile w Polsce można odnaleźć wspaniałych miejsc, w których można miło spędzić wczasy. Bez wątpienia należą do nich Dąbki – urokliwe uzdrowisko znajdujące się zarówno nad Bałtykiem, jak też jeziorem Bukowo.

Latest posts

Techniki wykorzystywane w zakładach przemysłowych

Aby praca dowolnego przedsiębiorstwa mogła postępować bez przeszkód nieodzowne są całkowicie sprawne urządzenia - to kompletna podstawa. Istotny jest także czynnik ludzki, lecz nawet najdoskonalsi profesjonaliści nie poradzą sobie bez właściwego sprzętu.
Mnóstwo firm rozpoczyna działalność z wielkim zapałem, robi wszystko aby zyskać klientów, nawiązać relacje biznesowe, rozwijać działalność i tym podobne.

gorący czas rozliczeń z urzędem podatkowym

Przychodzi gorący czas rozliczeń z urzędem skarbowym. Każdego roku wzrasta ilość osób, którzy nie chcą stać w długich kolejkach i postanowili rozliczać się przez Internet. Jest to łatwa i szybka forma rozrachunków. Obecnie w każdym mieszkaniu jest komputer z dojściem do Internetu. Nie ma nic prostszego, aniżeli zainstalowanie programu PIT 2015. Program sam przewodzi eksploatatora przez wszelkie kolumny i nie ma możliwości się pomylić. Program PIT 2015, to prosta w obsługiwaniu aplikacja do wypełniania deklaracji podatkowych dostępna w wersji instalacyjnej.