Frajda dla entuzjastów gier planszowych

Dzisiaj frajda dla entuzjastów gier planszowych, czyli tych, jacy preferują zabawę ze znajomymi niźli granie w gry typu PC albo PS. Chcemy zaoferować wam, drodzy Czytelnicy dwie świetne planszówki – jedna wprowadzi gracz w świat fantasy, druga zaś zmusi was byście uratowali ludzkość.

Twilight Imperium wyszło już w trzeciej edycji przez świetne studio Fantasy Flight Games, jakie znane jest z wyemitowania takich planszówek jak : Gra o Tron ( projektantem obydwu jest Christian T. Petersen) i Citadels, niezwykle popularnych i entuzjastycznie przyjętych gier planszowych. W opisywanej edycji Twilight Imperium wcielimy się w role liderów zaawansowanych cywilizacji, z których każda pragnie zdobyć tron oraz totalną władzę na galaktycznym imperium. Najpierw musimy jednak je odbudować, gdyż zostało niemalże unicestwione. Mamy możliwość wykonać to na różnorakie sposoby – przez walkę zbrojną, pokojowe pertraktacje lub przewagę technologiczną.

Kiedy zaciekawi Cię ten temat, obejrzyj ponadto podobne nasze serwisy, które omawiają to zagadnienie – z pewnością też Cię zaciekawią.

Wszystko zależy od preferencji gracza. W najnowszej edycji całość rozgrywki odbywa się aktywniej, przy raptownych konsultacjach, ale nie będzie trwać krócej! Zapowiada się wielogodzinna pełna emocji zabawa.

plaża

Autor: www.bieriozka.pl
umiejętności
Pandemia gra ta jest po pierwsze bitwą z czasem, którego jest niewiele. Wcielamy się w role specjalistów, jacy mają na celu unicestwić cztery agresywne choroby. Wymagana będzie jak najlepsza kooperacja pomiędzy graczami, z tego powodu że tylko wspólnie będziemy w stanie zniszczyć wirusy. Każdy obejmuje inną profesję, dla przykładu : Specjalista Operacyjny umie budować laboratoria badawcze, w których wynajdywane są szczepionki, natomiast Naukowiec umie prędzej niż pozostali usunąć epidemię, ponieważ potrzebuje jedynie 4 zamiast 5 kart choroby.

Obydwie planszówki oferują całogodzinne rozgrywki, w jednej stajemy się wrogami zaś w drugiej współpracujemy ze sobą, aby wygrać z czasem. Nie ma znaczenia, jaką formę gry wolimy, obie planszówki są dostarczą nam mnóstwo frajdy.

, ,

Related posts

Niewiele pieniędzy, ale dużo dobrych chęci – czyli przepis na udany prezent

Jeśli próbujesz znaleźć niepowtarzalny prezent na ślub, ale nie możesz sobie pozwolić na nadszarpnięcie budżetu, głowa do góry. Okazuje się, że pomimo ograniczeń finansowych istnieją szanse na pomysłowy podarunek.
Każdego dnia jesteśmy bombardowani panelami reklamowymi głoszącymi informacje o różnego rodzaju targach ślubnych i nowościach dotyczących tego tematu.

Warto odwiedzić Bolestraszyce!

Bolestraszyce to mała miejscowość położona w pobliżu Przemyśla.Z uwagi na malowniczą lokalizację jest wymarzoną destynacją dla turystów. Także znajdujące się w niej arboretum okazuje się być częstym celem wycieczek miłośników przyrody. Zakwaterowanie w Bolestraszycach będzie rewelacyjnym rozwiązaniem także dla tych, którzy pragną pozwiedzać okoliczne miejscowości.

Jak przygotować dziecko na bal karnawałowy?

Karnawał to szczególny czas, kiedy w wielu miejscach świata ludzie bawią się i uczestniczą w różnego rodzaju balach. W Polsce ten zwyczaj również jest praktykowany, a jest to wyraźne szczególnie na przykładzie najmłodszych. W placówkach edukacyjnych bowiem organizowanie zabaw karnawałowych jest już tradycją.

Latest posts

Potencjał nowej technologii

Potencjał dzisiejszej informatyki jest niesamowity. Jeszcze kilkanaście lat temu nie mieliśmy pojęcia, że tak wiele rzeczy będzie możliwe, a w dzisiejszych czasach jesteśmy w stanie stworzyć o wiele więcej, aniżeli byliśmy w stanie sobie wyobrazić. Krok po kroku dokonaliśmy tego, że świat stoi komputerami właśnie. Jeżeli chodzi o superkomputery, to wtedy mowa o komputery kwantowe. To ten typ komputerów, które są związana z kwantami. Jednostką w tego typu komputerze nie jest bit, a kubit.

Ochrońmy wszelkie dane osobowe swoich klientów!

E-sklepy w naszym kraju, na Węgrzech, w Austrii, Kanadzie czy na terenie Tajlandii? Na pewno bardzo dobry typ interesu, bo gdyby miało być zgoła odmiennie, to czy ciągle powstawałyby kolejne sklepy? Wiadoma sytuacja: wielka ilość dziennych realizacji sprawia, że nawet wyspecjalizowane e-sklepy ogólnie nie powinny zbytnio narzekać na niedobór klienteli. Powinniśmy pamiętać, iż mimo wszystko prowadzenie e-sklepu, a potem jego prowadzenie, w żadnym razie nie jest czymś prostym.

Nowoczesne technologie druku 3d zezwalają na uzyskiwanie ciekawych projektów

Dzisiaj ukazujące się technologie używane są z sukcesem przez rozliczne specjalizacje. Niewątpliwie można do nich zaliczyć wydruk w formacie 3d, który pozwala na przeprowadzanie projektów z dużo większą dokładnością i nade wszystko o wyższej jakości. Z usług firm, trudniących się w druku 3d korzystają wielkie i małe firmy, instytucje studenckie czy osoby prywatne.

Cloud hosting – zwiększenie dostępu do Sieci z zachowaniem wszelkiego rodzaju standardów bezpieczeństwa danych

Firmy pracujące w oparciu o najróżniejszego rodzaju oprogramowania, posiadające rozbudowaną infrastrukturę komputerową, powinny w pierwszej kolejności zadbać o to, by dostarczyć pracownikom szybki, nieograniczony dostęp do internetu. Mogłoby się wydawać, że wykorzystanie typowych rozwiązań w tym zakresie w zupełności powinno wystarczyć, aczkolwiek jeżeli w firmie w tym samym czasie pracuje wiele stacji, sieć może być w którymś momencie bardzo obciążona. Istotne jest, więc żeby sięgnąć po takie rozwiązania, które wyeliminują wszelkie takie sytuacje.