Dowcipny sposób komentowania naszej rzeczywistości za pomocą kredek

Pomimo że tytuł wydaje się nieco tajemniczy, z pewnością wszyscy bardzo dobrze zorientowali się, o co chodzi.Takiego typu śmieszne obrazki, bo to o nich tekst, cieszą się ostatnio wielkim powodzeniem.

Nic dziwnego – przecież przyszło nam żyć w cywilizacji obrazkowej.
Skórzane szelki

Autor: Agata Wojtkiewicz
Źródło: Agata Wojtkiewicz
Rysunek satyryczny, pomimo iż znany już długie dziesięciolecia, zdaje się, że nigdy przedtem nie był tak ceniony. Istnieje wiele jego rodzajów, zarówno jeśli rozchodzi się o grafikę, jak także warstwę tekstową. Śmiało można powiedzieć, że ilu artystów, tyle typów tego sposobu komentowania rzeczywistości. Jest tego także druga strona – mnóstwo artystów tak wyspecjalizowało się w takiej dziedzinie, iż uzyskali swój niepowtarzalny styl, dzięki jakiemu ją w jednej chwili rozpoznawalni przez wielbicieli. Ten typ sztuki wymaga zdolności do błyskotliwego sformułowania myśli i stanowczej kreski, jaka nie skupia się zanadto na detalu, nie tworzy skomplikowanych konstrukcji obrazowych, ale w kilku ruchach punktuje to, co najważniejsze. Co interesujące wcale nie trzeba być niesamowitym plastykiem, by zrobić furorę w takiej dziedzinie – czasem o wiele ważniejsza jest ta warstwa językowa, a obraz to jedynie dodatek.
Humor rysunkowy jest tak ceniony z paru powodów.

Uczciwie zalecamy ten portal wszystkim, którzy bez efektów poszukują tekstów o podobnej problematyce i które są tak samo niebanalne. Kliknij i sprawdź!

Z pewnością jest tak dlatego, iż jest na bieżąco: praktycznie zawsze stanowi zabawny komentarz do aktualnych wydarzeń, komentując to, co w nich najważniejsze. Oprócz tego bardzo zachęcająca jest jego forma: zwarta, treściwa, prędko dążąca do finału. Lubimy humor rysunkowy bo to dość prosty sposób na poprawę sobie samopoczucia.

Jest ona także szybko osiągalny – znajdziemy go w praktycznie każdym czasopiśmie, na portalach społecznościowych, online – zawsze oraz w jakimkolwiek miejscu da się po niego sięgnąć.

, ,

Related posts

Czy obcokrajowiec może zostać na stałe na terenie Polski?

Nie da się ukryć zjawiska, że obecnie żyjemy w czasach, w jakich w szerokim zakresie rozumiane migracje mają miejsce na dużą skalę. Jest to niewątpliwie efekt globalizacji, który przyniósł nam wiele dobrego. Jesteśmy również świadkami nadciągania ludności do naszego kraju. Coraz większa liczba cudzoziemców pragnie czynnie brać udział w życiu naszego kraju, dlatego że na arenie międzynarodowej nasz kraj uważany jest jako otwarty i przyjacielski nowym osadnikom. Niemniej natomiast, aby każda osoba, jaka w ostatnim czasie przyjechała do naszego kraju mogła cieszyć się pełnią praw, istotne jest spełnienie wszystkich wymagań formalnych.

Warto odwiedzić Bolestraszyce!

Bolestraszyce to mała wieś położona w pobliżu Przemyśla.Z uwagi na pełną uroku lokalizację jest znakomitą destynacją dla turystów. Również znajdujące się w niej arboretum stanowi częsty cel wypraw miłośników przyrody. Zakwaterowanie w Bolestraszycach jest doskonałym rozwiązaniem także dla osób chcących pozwiedzać okoliczne miejscowości.

Szansa na dosłowne rozwinięcie skrzydeł i niezwykłą, podniebną przygodę

W dzisiejszych czasach możliwości atrakcyjnego spędzania wolnego czasu jest sporo. Zafascynowanie grami komputerowymi z czasem słabnie i wtedy poszukujemy hobby, które pobudzają wyobraźnię, a niejednokrotnie też przyspieszają bicie serca.
Ciekawym rozwiązaniem na oderwanie się od szarej rzeczywistości jest uprawianie sportu.

Dąbki – ładne i niesamowite miejsce nad Bałtykiem

Nie każdy wie, ile w Polsce można odnaleźć wspaniałych miejsc, w których można miło spędzić wczasy. Bez wątpienia należą do nich Dąbki – urokliwe uzdrowisko znajdujące się zarówno nad Bałtykiem, jak też jeziorem Bukowo.

Latest posts

Techniki wykorzystywane w zakładach przemysłowych

Aby praca dowolnego przedsiębiorstwa mogła postępować bez przeszkód nieodzowne są całkowicie sprawne urządzenia - to kompletna podstawa. Istotny jest także czynnik ludzki, lecz nawet najdoskonalsi profesjonaliści nie poradzą sobie bez właściwego sprzętu.
Mnóstwo firm rozpoczyna działalność z wielkim zapałem, robi wszystko aby zyskać klientów, nawiązać relacje biznesowe, rozwijać działalność i tym podobne.

gorący czas rozliczeń z urzędem podatkowym

Przychodzi gorący czas rozliczeń z urzędem skarbowym. Każdego roku wzrasta ilość osób, którzy nie chcą stać w długich kolejkach i postanowili rozliczać się przez Internet. Jest to łatwa i szybka forma rozrachunków. Obecnie w każdym mieszkaniu jest komputer z dojściem do Internetu. Nie ma nic prostszego, aniżeli zainstalowanie programu PIT 2015. Program sam przewodzi eksploatatora przez wszelkie kolumny i nie ma możliwości się pomylić. Program PIT 2015, to prosta w obsługiwaniu aplikacja do wypełniania deklaracji podatkowych dostępna w wersji instalacyjnej.