Z czego wszyscy uwielbiają się śmiać oraz czy też humor rysunkowy to właściwy wariant na przyjemne spędzenie wieczoru?

Znamy wszyscy grafiki w prasie, jakie przedstawiają jakieś śmieszne okoliczności. I akurat takowe śmieszne rysunki można odnaleźć w każdej gazecie.

Mamy w Polsce dużo rysowników, jacy z przyjemnością pokazują na swoich rysunkach przykładowo sytuację polityczną w kraju.
humor rysunkowy

Autor: Mad House Photography
Źródło: http://www.flickr.com

Żyjemy niestety w czasach, kiedy sytuacja na arenie politycznej przekształca się niezwykle prędko. Wszakże nie można brać wszystkiego na serio, czasami trzeba się także nieco pośmiać. I właśnie do tego służy nam humor rysunkowy. Dowolna persona, jaka spędza w Internecie kilka godzin, na pewno obejrzała wiele śmiesznych grafik różnorodnych rodzimych grafików. Największa ilość śmiesznych grafik tyczy się akurat areny politycznej, lecz pojawiają się też śmieszne rysunki z życia małżeńskiego albo głupoty bLondynek.
W obecnych czasach darmo szukać czasopisma, w jakiej specjaliści od rysunku nie zamieściliby jakiejś zabawnej grafiki. Niekiedy moglibyśmy napotkać tak bardzo głupie okoliczności, że grzechem mogłoby być nie zapisać ich i nie narysować czegoś zabawnego. Takowy humor rysunkowy to doskonała atrakcja i dla miłośników tradycyjnych gazet i dla sympatyków satyrycznych witryn w sieci. W Polsce najbardziej popularnymi grafikami satyrycznymi okazują się być np. Szczepan Sadurski i Andrzej Mleczko. Ten pierwszy posiada wręcz swoją witrynę wirtualną, na której można by obejrzeć niezwykle dużo jego zabawnych rysunków z różnorodnych obszarów.

Miejmy w pamięci, iż nie warto brać wszystkiego na serio, czasami wspólnie z kolegami należy się też nieco pośmiać. Bo co by to było gdyby własny świat był taki poważny.

, , , ,

Related posts

Niewiele pieniędzy, ale dużo dobrych chęci – czyli przepis na udany prezent

Jeśli próbujesz znaleźć niepowtarzalny prezent na ślub, ale nie możesz sobie pozwolić na nadszarpnięcie budżetu, głowa do góry. Okazuje się, że pomimo ograniczeń finansowych istnieją szanse na pomysłowy podarunek.
Każdego dnia jesteśmy bombardowani panelami reklamowymi głoszącymi informacje o różnego rodzaju targach ślubnych i nowościach dotyczących tego tematu.

Warto odwiedzić Bolestraszyce!

Bolestraszyce to mała miejscowość położona w pobliżu Przemyśla.Z uwagi na malowniczą lokalizację jest wymarzoną destynacją dla turystów. Także znajdujące się w niej arboretum okazuje się być częstym celem wycieczek miłośników przyrody. Zakwaterowanie w Bolestraszycach będzie rewelacyjnym rozwiązaniem także dla tych, którzy pragną pozwiedzać okoliczne miejscowości.

Jak przygotować dziecko na bal karnawałowy?

Karnawał to szczególny czas, kiedy w wielu miejscach świata ludzie bawią się i uczestniczą w różnego rodzaju balach. W Polsce ten zwyczaj również jest praktykowany, a jest to wyraźne szczególnie na przykładzie najmłodszych. W placówkach edukacyjnych bowiem organizowanie zabaw karnawałowych jest już tradycją.

Latest posts

Potencjał nowej technologii

Potencjał dzisiejszej informatyki jest niesamowity. Jeszcze kilkanaście lat temu nie mieliśmy pojęcia, że tak wiele rzeczy będzie możliwe, a w dzisiejszych czasach jesteśmy w stanie stworzyć o wiele więcej, aniżeli byliśmy w stanie sobie wyobrazić. Krok po kroku dokonaliśmy tego, że świat stoi komputerami właśnie. Jeżeli chodzi o superkomputery, to wtedy mowa o komputery kwantowe. To ten typ komputerów, które są związana z kwantami. Jednostką w tego typu komputerze nie jest bit, a kubit.

Ochrońmy wszelkie dane osobowe swoich klientów!

E-sklepy w naszym kraju, na Węgrzech, w Austrii, Kanadzie czy na terenie Tajlandii? Na pewno bardzo dobry typ interesu, bo gdyby miało być zgoła odmiennie, to czy ciągle powstawałyby kolejne sklepy? Wiadoma sytuacja: wielka ilość dziennych realizacji sprawia, że nawet wyspecjalizowane e-sklepy ogólnie nie powinny zbytnio narzekać na niedobór klienteli. Powinniśmy pamiętać, iż mimo wszystko prowadzenie e-sklepu, a potem jego prowadzenie, w żadnym razie nie jest czymś prostym.

Nowoczesne technologie druku 3d zezwalają na uzyskiwanie ciekawych projektów

Dzisiaj ukazujące się technologie używane są z sukcesem przez rozliczne specjalizacje. Niewątpliwie można do nich zaliczyć wydruk w formacie 3d, który pozwala na przeprowadzanie projektów z dużo większą dokładnością i nade wszystko o wyższej jakości. Z usług firm, trudniących się w druku 3d korzystają wielkie i małe firmy, instytucje studenckie czy osoby prywatne.

Cloud hosting – zwiększenie dostępu do Sieci z zachowaniem wszelkiego rodzaju standardów bezpieczeństwa danych

Firmy pracujące w oparciu o najróżniejszego rodzaju oprogramowania, posiadające rozbudowaną infrastrukturę komputerową, powinny w pierwszej kolejności zadbać o to, by dostarczyć pracownikom szybki, nieograniczony dostęp do internetu. Mogłoby się wydawać, że wykorzystanie typowych rozwiązań w tym zakresie w zupełności powinno wystarczyć, aczkolwiek jeżeli w firmie w tym samym czasie pracuje wiele stacji, sieć może być w którymś momencie bardzo obciążona. Istotne jest, więc żeby sięgnąć po takie rozwiązania, które wyeliminują wszelkie takie sytuacje.